Sugerowana cena producenta
3690.00 PLN
POS HP RP1 14
POS HP RP1 14
POS HP RP1 14

Opis i funkcje


Zmień swoją przestrzeń detaliczną za pomocą wszechstronnego systemu detalicznego, który zwiększa zadowolenie klientów i wspiera procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym. Nieodłączne bezpieczeństwo, trwałość i elastyczność tej wspaniałej konstrukcji sprawiają, że system HP ElitePOS zapoczątkowuje nową erę w sprzedaży detalicznej.

Elegancja. Nowoczesność. Elastyczność.

System HP ElitePOS z wszechstronną ofertą akcesoriów można dostosować do każdego środowiska sprzedaży detalicznej lub turystycznej. Stwórz idealne rozwiązanie dla swojej firmy – kasowe, do interaktywnych oznakowań lub samoobsługowe.

Ochrona danych. Ochrona konsumentów.

Współczesny biznes wymaga wyższego poziomu zabezpieczeń. Odpowiedzią na te potrzeby jest HP ElitePOS z automatycznie naprawianym systemem BIOS i oprogramowaniem układowym, które chroni system BIOS przed atakami – pomaga to chronić dane, urządzenia i klientów.

Trwałe. Wydajne. Zaprojektowane z myślą o przyszłości.

Szybka realizacja zadań dzięki procesorom Intel® 7. generacji i solidnemu systemowi z 5-letnim cyklem eksploatacji oraz maks. 3-letnią standardową ograniczoną gwarancją Nawet 5 lat poczucia bezpieczeństwa dzięki opcjonalnemu pakietowi usług HP Care.

Połączenie świata cyfrowego z fizycznym.

  • Rozwijaj swoją firmę – zapewnij przyciągające wzrok, dostosowane treści i aplikacje w urządzeniach oraz na wyświetlaczach dzięki bezproblemowym systemom Windows 10 Pro lub Windows 10 IoT.
Optymalizacja przestrzeni w dobrym stylu.
  • Ustaw wyżej poprzeczkę za pomocą akcesoriów, które uzupełniają estetykę HP ElitePOS, w tym stojaków, czytników pasków magnetycznych i linii papilarnych, skanera kodów kreskowych, wyświetlaczy skierowanych na klienta oraz kolumnowej lub autonomicznej drukarce paragonów.
Atrakcyjny wygląd i łatwa obsługa.
  • Zaangażuj klientów i wyposaż pracowników w nowoczesny, elegancji ekran dotykowy o przekątnej 35,56 cm (14″), który jest intuicyjny w obsłudze i ma krótki czas reakcji oraz powłokę antyrefleksyjną minimalizującą odbicia światła.
Trwałość wymagana w handlu detalicznym.
  • Zaufaj urządzeniu, które jest nie tylko piękne, lecz także dostosowane do potrzeb handlu detalicznego. Zostało ono zaprojektowane z myślą o przejściu testów MIL-STD 801G – ma wytrzymałą, anodyzowaną obudowę z aluminium odporną na rozlane płyny dzięki systemowi odprowadzania płynów z ekranu.
Pełne bezpieczeństwo.
  • Dodatkowa ochrona dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom bezpieczeństwa HP BIOSphere Gen3. Kontrola dostępu do aplikacji i systemu za pomocą rozwiązań Device Guard i Credential Guard. Szybsze logowanie dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych i Windows Hello.
Najwyższa wydajność.
  • System HP ElitePOS jest gotowy do ciężkiej pracy dzięki procesorom Intel® 7. generacji, wydajnej pamięci masowej M.2, szybkiej pamięci DDR4 i opcjonalnej karcie sieci bezprzewodowej LAN z Bluetooth®. Wbudowany czytnik kart SD ułatwia tworzenie kopii zapasowych, instalację i serwisowanie.

Warianty
Indeks produktu
2004176
EKRAN
Przekątna ekranu:
14" (16:9)
Jasność ekranu:
300 nit
Typ panelu dotykowego:
pojemnościowy, bezramkowy
Maksymalna rozdzielczość:
1920 x 1080
JEDNOSTKA CENTRALNA
Procesor:
Intel® Celeron 3965U 2.2GHz
Pamięć RAM:
4GB DDR4 SO-DIMM
Max. możliwość rozszerzenia RAM:
32 GB
Dysk:
128 GB SSD
Karta grafiki:
Intel®HD Graphics 610
Karta muzyczna:
zintegrowana
Zainstalowany system operacyjny:
Windows 10 IoT Enterprise
INNE
Wymiary:
Szer. 336 x 162 x wys. 289 mm
Waga:
Różni się w zależności od wybranej konfiguracji
Kolor:
Czarny
Komputery zintegrowane
Zostaw swoje dane,
a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 24h!
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Komentarz